Iespējas un funkcionalitāte

Dinamiskās meklēšanas iespējas

Plašas dokumentu meklēšanas iespējas pēc dokumenta kartiņas atribūtiem, izpildes termiņiem, struktūrvienībām, dokumentu apstrādes statusa, darba uzdevuma u.c. Tiek nodrošināta pilna… Vairāk »

Tehnoloģiski neierobežotas dokumentu izveides iespējas

Atbalsts dokumentu veidošanai ar MsOffice vai OpenOffice rīkiem. Plašas servisa funkcijas, kas nodrošina integrāciju ar uzņēmuma elektronisko pasta sistēmu (Notes… Vairāk »

Liela apjoma datu uzturēšana

Lielu dokumentu apjomu, tai skaitā skenētu, glabāšana un pārvaldība. Jaudīgs satura pārvaldības mehānisms nodrošina ātru un ērtu piekļuvi jebkuram dokumentam.

Dokumentācijas pārvaldība projektu ietvaros

Projektu informācijas pārvaldība. Dažādu veidu un virzienu dokumentu apvienojums vienā virtuālā projekta mapē un pieejas tiesību noteikšana visam projektam kopumā.

Dokumentu versiju pārvaldība

Tiek sakārtotas un uzturētas vēsturiski radīto dokumentu versijas. Ļauj radīt jaunas dokumentu versijas esošās darba plūsmas ietvaros vai uzsākt darba… Vairāk »

Personalizēta darba virsma – KABINETS

Individualizēta darba virsma dažādām lietotāju grupām. Lietotājs pats var ērti pielāgot savu darba virsmu, atbilstoši savu tiešo darba funkciju veikšanai…. Vairāk »

Elastīga darba plūsmas pārvaldība

Pārredzama un viegli pārvaldāma dokumentu darba plūsma. Ar dokumentiem var strādāt secīgi vai paralēli, saskaņā ar uzņēmuma kvalitātes procesiem. Katrā… Vairāk »

Drošs un likumdošanai atbilstošs lietvedības procesu atbalsts *

ELDIS atbilst Latvijas Republikas likumdošanai un Eiropas Savienības rekomendētajām MoReq2 prasībām attiecībā uz dokumentu apriti un atbalsta drošu elektronisko parakstu…. Vairāk »